تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین 09124630643

مجموعه کارینو سرویس  : افتخار دارد در تمام استانهای ایران با کادری مجرب و حرفه ای به ارائه خدمات ویژه در زمینه ( نصب ، تعمیرات و گارانتی ) بپردازد . تکنسین های مجرب ما با استفاده از تجهیزات و دانش روز قادر به تعمیر انواع ماشین لباسشویی ( کندی ، بوش ، شارپ ، سامسونگ ، دوو ، ایوولی و … ) حتی در محل و بدون نیاز به جابجایی می باشند .
اگر ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده ، در قزوین و مناطق تحت پوشش سرویس می باشید ، پس از اعلام خرابی ماشین لباسشویی از سوی شما در خواست ثبت و در کوتاهترین زمان ممکن با شما جهت هماهنگی ساعت مراجعه توسط تکنسین مربوطه تماس حاصل می گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین 09124630643

نوروزیان ، ملاصدرا ، تاکستان ، بوئین زهرا ، آبیک ، آوج ، خیام ، شهرک جانبازان ، بوعلی ، بلوار شهید بابایی ، خیابان نادری ، محله پونک قزوین ، بلوار شمالی ، ملک آباد ، مینودر ، شهرک فرهنگیان و …
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی + عیب یابی آن
محل قرارگیری پمپ تخلیه ماشین لباسشویی در قسمت پائین می باشد و برای تخلیه آب از ماشین به لوله فاضلاب استفاده می گردد .
اگر ماشین لباسشویی به هر نحوی آب را تخلیه نکند ممکن است اشکال از پمپ تخلیه باشد .

زمان تخلیه پمپ ماشین لباسشویی :

  • ماشین لباسشویی از آب پر شده است .
  • آب تخلیه شده ، ولی هنوز برنامه چرخش کار می کند .
  • صدای پمپ هنگام تخلیه آب ، شنیده شود ، در غیر اینصورت پمپ تخلیه دچار مشکل شده است .
  • امکان مسدود شدن لوله تخلیه ، گرفتگی آن می باشد . بنابراین این قسمتهای ماشین لباسشویی را بررسی کنید و مطمئن گردید ، چیزی مانع تخلیه و درست کار نکردن پمپ تخلیه نشده باشد .
اگر مطمئن شدید که پمپ تخلیه خراب شده و باید تعویض گردد ، پیشنهاد اول ما این است که این کار را به تکنسین های مجرب کارینو سرویس  انتقال دهید .

کارینو سرویس ، نحوه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را به شما آموزش می دهد .

مرحله 1 : پمپ تخلیه آب ،  کار نمی کند .
مرحله 2 : مرحله تخلیه آب ، ابتدا آب داخل ماشین لباسشویی را تخلیه کنید .
مرحله 3 : شیلنگ تخلیه را در داخل یک تشت قرار دهید یا از خروجی فیلتر استفاده نمائید ، سپس فیلتر را باز کنید تا آب به بیرون تخلیه گردد .
مرحله 4 : پنل پشتی و بالایی را در آورید .ابتدا پنل بالایی و پشتی ماشین لباسشویی را در آورید ، تا محل قرارگیری پمپ تخلیه را ببندید ، محل قرار گیری پمپ تخلیه در قسمت پائین سمت راست ماشین لباسشویی نصب شده است  و سپس ماشین لباسشویی را به بغل سمت راست بخوابانید ،قبل از آن که به سمتی که ماشین لباسشویی را میخواهید بخوابانید ، یک پوشش نرم زیر آن قرار دهید .
مرحله 5 : پمپ قدیمی را در آورید . اتصال سیمها و سوکتها را از پمپ جدا کنید و سپس لوله ها و بستها را از پمپها جدا نمائید . با استفاده از پیچ گوشتی تمام پیچ های پمپ تخلیه را باز کنید . اگر ماشین مدل معمولی بود ، سریع پمپ جدا می شود ولی اگر پمپ 4 خار یا 8 خار باشد ، باید پمپ را در جهت عکس عقربه های ساعت چرخاندو سپس بیرون کشید .
مرحله 6 : حال باید پمپ جدید را نصب کنید .تمام اتصالات را مجددا انجام داده سپس لوله ها را وصل کنید . بست ها را با استفاده از پیچ گوشتی به سر جایشان بر گردانید و آنها را سفت کنید و در آخر سیمها را وصل کنید .

 ماشین لباسشویی دارای قطعات متنوعی می باشد که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

المنت ، هیدرواستات ، برد کنترل ، الکترو موتور ، دایرکت درایو ، پمپ تخلیه ، شیر برقی ، تایمر ، سیمهای رابط داخلی ، برد الکتریک ، محافظ دیجیتالی دو شاخه ای ، پودر رسوب زدا و جرمگیر ، میکرو سوئیچ درب ، شفت آبکشی ، بالانسر ، دیگ ( چیلک ) ، فنر نگهدارنده دیگ ، لاستیک دور درب ، لولای درب ، شیلنگهای رابط داخلی ، محافظ دیجیتالی سیم دار ، با کلیک بر روی کلمه ترموستات ماشین لباسشویی می توانید اطلاعات کاملی را در مورد آن کسب نمائید .

تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین 09124630643

موتور ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین اجزای ماشین لباسشویی می باشد . خراب شدن ماشین لباسشویی قطعا مشکلاتی را برای مصرف کننده بدنبال دارد که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 1 ⇐ روشن نشدن ماشین لباسشویی 2 ⇐ لرزش ماشین لباسشویی 3 ⇐ خراب شدن تسمه 4 ⇐ تولید صدای زیاد در ماشین لباسشویی اگر موتور ماشین لباسشویی دچار ایراد شده ، هرگز نمیبایست از آن مجددا استفاده کنید ، سریعا باید آنرا خاموش کنید و از روشن نمودن مجدد آن جلوگیری کنید . در اینصورت حتما از تکنسین مجرب و کارآزموده بهره ببرید . لازم به ذکر است که بدانیم برخی از نکات برای افزایش طول عمر موتور ماشین لباسشویی بسیار حائز اهمیت است : 1 ⇐ چک کردن فیلترها و تمیز کردن آنها 2 ⇐ استفاده نکردن مکرر در روز از ماشین لباسشویی 3 ⇐ بررسی شیلنگها و تسمه های ماشین لباسشویی و اطمینان از سالم بودن آنها 4 ⇐ سالی یکبار سرویس ماشین لباسشویی توسط متخصصین مجرب تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین

انواع موتور ماشین لباسشویی

اگر زمانی نیاز به تعویض موتور ماشین لباسشویی بود میبایست ابتدا موتور بکار رفته در ماشین لباسشویی را شناسایی کرد ابتدا موتور شستشوی جدید را خریداری فرمائید و سپس اقدام به تعویض آن با تکنسین مجرب نمائید .

موتور لباسشویی معمولی و تسمه دار :

1 ⇐ این موتور در ماشین لباسشویی های قدیمی بکار رفته است صدای زیادی تولید می کند و میلرزد . 2 ⇐ ساختار ساده است به همین جهت به راحتی قابل تعمیر است .

موتورهای لباسشویی دیجیتال و فاقد تسمه :

1 ⇐ این موتورها صدا و لرزش کمی را تولید می کنند و از نظر مصرف برق نیز بصرفه تر می باشند . 2 ⇐ این  نوع موتورها در لباسشویی های جدید و اینورتر استفاده میشود و بدون گیربکس هستند . 3 ⇐ قیمت این موتورها بسیار بالاست و تعمیر و تعویض آن هزینه های زیادی را برای افراد ایجاد می نماید . تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین از نشانه های خراب شدن موتور ماشین لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد : 1⇐ خشک نشدن لباسها 2 ⇐ ایجاد مشکل در نحوه شستشوی لباسها 3 ⇐ عدم چرخش لباسها هنگام روشن کردن ماشین لباسها از میان قطعات بالا به توضیح ترموستات  نیز میپردازیم . هنگامیکه دمای آب به درجه مناسب خود برای شستشوی ظروف می رسد ، ترموستات ماشین لباسشویی جریان برق را در تمام دستگاه قطع می نماید . اگر ترموستات ماشین لباسشویی خراب باشد تنظیم دمای آب بخوبی انجام نمی گیرد . امکان دارد مشکل گرم نکردن آب از سیمهای متصل به ترموستات ماشین لباسشویی باشد ، در صورت تعویض سیمها ، مشکل بر طرف می گردد .

ترموستات ماشین لباسشویی
تعمیر و تعویض ماشین لباسشویی تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین

ترموستات ماشین لباسشویی :

قطعه ای است که قطع و وصل جریان برق به هیتر را ، با توجه به کم و زیاد شدن درجه حرارت آب کنترل می نماید . از آنجا که جریان مصرفی هیتر بالاست متوسط تایمر بطور دائم در حال قطع و و صل است . این احتمال می رود که بر اثر کار زیاد و مداوم سطح کنتاکت های تایمر مربوط به هیتر فرسوده شده و به یکدیگر جوش داده شوند . در این صورت هیتر در تمام مدت کار ماشین که اکثرا به 3 ساعت و نیم می رسد در مدار خواهد بود و رسیدن دمای آب به نقطه جوش علاوه بر البسه داخل ماشین رابط های پلاستیکی و لاستیک ها را نیز فرسوده می سازد ، در اینصورت استفاده از ترموستات ماشین لباسشویی اجتناب ناپذیر است .

قطعات تشکیل دهنده ترموستات ماشین لباسشویی :

1 : فیش های ارتباطی

2 : صفحه منعکس کننده حرارت

3 : پلاتین های داخلی

4 : تیغه های فلزی غیر همجنس

اگر این قطعه در ماشین لباسشویی دچار خرابی شد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشت ، که منجر به گرم نشدن آب درون مخزن می شود ، می توانید با کارینو سرویس تماس حاصل فرمائید و از خدمات این مجموعه بهره مند گردید . ما نمایندگی تهویه کارینو را نیز بر عهده داریم . کارینو سرویس : ( ارائه دهنده خدمات فنی و تعمیرات انواع کولر گازی ، پکیج ، یخچال ، ماشین ظرفشویی ، ساید بای ساید ، تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین  ) توسط سرویسکاران مجرب و با سابقه با مناسب ترین قیمت
واحد پشتیبانی : 09124630643
تلفن قزوین : 09109427452   —–   02833785112    —–  02833785113
قزوین ، مینودر ، بلوار شهید صیاد شیرازی ، مجتمع تجاری پارس ، واحد 48
فهرست