تعمیر پکیج در کرج

تعمیر پکیج در کرج

پکیج ها از لوازم گرمایشی هستند که جهت گرمایش محیط و گرم کردن آب مصرفی مورد استفاده قرار میگیرند , همچنین پکیج ها از قسمت های خاصی تشکیل شده اند که در اگر در ادامه با ما همراه باشید به بررسی آنها میپردازیم. شرکت ها و کارخانه های زیادی در کار ساخت و تولید پکیج هستند.قطعات مصرفی و همچنین کیفیت ساخت پکیج در افزایش طول عمر و همچنین مقاومت در برابر خرابی نقش مهمی دارند لازم به ذکر است که قبل از اینکه اقدام به خرید پکیج کنید لازم است که اطلاعات کاملی داشته باشید .

تعمیر پکیج در محل

مرکز تعمیرات لوازم خانگی کارینو سرویس با تعمیر پکیج در محل , کار تعمیرات را برای شما سهولت بخشیده و دیگر نیازی به جابه جایی وسیله به تعمیرگاه نیست.تنها کافی ست در صورت مشاهده ی خرابی و مشکل در پکیج با مرکز ما تماس گرفته و پس از ذکر ایراد دستگاه تقاضای تکنسین نمایید.

هزینه ی تعمیر پکیج در کرج

هزینه ی تعمیر پکیج در کرج بستگی به نوع و برند دستگاه به علاوه علت خرابی و یا قیمت قطعه ی تعویضی دارد , پس از بررسی علت بروز مشکل در پکیج توسط تکنسین مربوطه و بررسی همه ی موارد ذکر شده ؛ هزینه ی تعمیرات پکیج در کرج به شما اعلام خواهد شد.

مشکلات رایج پکیج

چرا پکیج آب را گرم نمی کند؟

دلیل زیادی وجود دارد که موجب میشود پکیج آب را گرم نکند , به عنوان مثال کاهش فشار گاز مانع گرم میشود. از عوامل دیگر گرم نشدن آب کاهش فشار آب محیط و منزل شماست , کاهش فشار آب باعث میشود که میزان آب وارد شده به پکیج کم بوده و فورا داغ شود و زمانیکه آب تمام میشود آب سرد وارد پکیج شده و این خاموش و روشن شدن پکیج باعث گرم نماندن آب در پکیج خواهد شد.

یکی دیگر از عوامل برای گرم نشدن بر گرم نشدن آب رسوب گرفتن مبدل ثانویه است. این مبدل باید هر چند سال یک بار تعویض شود. البته با استفاده از مواد خاصی می توان مبدل را تمیز کرد اما بهتر است که این کار را به تعمیرکاران پکیج بسپارید.

چرا رادیاتورها خانه را گرم نمی کنند ؟

گرم نشدن خانه به دلیل مشکل در رادیاتور ها مسئله ای است که بسیار آزار دهنده است عوامل مختلفی می توانند موجب گرم نشدن رادیاتورها شوند. کم بودن فشار آب، وجود هوا در داخل لوله ها، خراب بودن دیافراگم، خراب بودن شیرها و ترموستات همگی می توانند موجب گرم نشدن رادیاتورها شوند. برای فهمیدن مشکل باید فشار سنج زیر پکیج را بررسی کنید تا کمتر از 1 بار نباشد. اگر فشار کمتر از 1 است باید فشار سنج تنظیم شود.

اگر آب گرم قطع و وصل می شود و رادیاتورها هم سرد و گرم می شوند به احتمال زیاد مشکل از ترموستات پکیج میباشد در هر صورت اگر هیچ راه حلی پیدا نکردید بهتر است با یک تعمیرکار متخصص پکیج تماس بگیرید تا مشکل شما را رفع نماید.

چرا پکیج چکه می کند ؟

از مشکلات رایج پکیج چکه کردن آب و نشتی آب از پکیج است که این مشکل به دلیل نصب نادرست دستگاه اتفاق می افتد. اگر به تازگی پکیج را نصب کرده اید ممکن است که اتصالات آن به درستی عایق بندی نشده باشند و همین مسئله موجب نشت آب از پکیج شده باشد.

همچنین پوسیدگی اتصالات و لوله ها نیز باعث بروز این مشکل میشود که در زمان سرویس کردن پکیج مشخص میشود , در این صورت باید با یک تعمیرکار حرفه ای صحبت کرده و رفع مشکل را او بسپارید.

از عوامل دیگر نشت آب از پکیج یآآعامل دیگری که می تواند باعث نشت آب از پکیج شود ترک خوردن یا سوراخ شدن مبدل است. معمولا نشتی آب از پکیج باعث افت فشار سیستم می شود بنابراین بهتر است تا زمانی که تعمیرکار برسد پکیج را خاموش کنید. زمانی که مبدل موجب نشتی آب شده باشد لازم است که آن را تعویض کنید.

چرا پکیج دائما دچار افت فشار می شود؟

به صورت عادی و نرمال فشار سنج باید روی عدد 1.5 باشد , اما هرزمان عدد آن بسیار کم شد بدانید با مشکل افت فشار پکیج مواجه شده اید.

اگر فشار پکیج زیر 1 است پکیج شما نمی تواند درست کار کند. نشتی آب از سیستم، خراب شدن سوپاپ اطمینان فشار و یا هواگیری رادیاتورها همگی می توانند منجر به افت فشار سیستم شوند.

ابتدا سیستم را چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که آب از هیچ قسمتی از آن چکه نمی کند. اگر پکیج نشتی دارد فورا با یک تعمیرکار تماس بگیرید، در غیر این صورت خودتان فشار سیستم را تنظیم کنید.

چرا پکیج خودش خاموش می شود ؟

کم بودن فشار آب، خراب بودن ترموستات، مسدود شدن شیر ورودی آب در اثر تجمع رسوبات، خراب بودن پمپ و به چرخش در نیامدن آب در داخل سیستم، و وجود هوا در داخل لوله ها همگی می توانند منجر به خاموش شدن خود به خود پکیج شوند.

زمانی که با این مشکل مواجه می شوید بهتر است که با یک تعمیرکار پکیج کارینو سرویس تماس بگیرید تا با دقت کافی پکیج شما را عیب یابی و تعمیر کند.

چرا پکیج روشن نمی شود؟

روشن نشدن شمعک پکیج یکی از مشکلات رایج است که ممکن است پیش بیاید . به دلیل ساختار متفاوتی که برخی از پکیج ها با یکدیگر دارند لازم است که برند پکیج شما مشخص شود تا بهتر بتوان علت روشن نشدن آن را توضیح داد. ممکن است که فشار آب کم باشد و جریان آب نتواند موجب روشن شدن سیستم شما شود.

ابتدا فشار سنج زیر پکیج را نگاه کنید. اگر مقدار فشار کمتر از 0.5 است پکیج یا روشن نمی شود یا بعد از روشن شدن خاموش می شود. برای حل مشکل باید فشار پکیج را از طریق شیر فشار افزایش دهید و اگر دوباره پکیج دچار افت فشار شد با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

تعمیرات پکیج در کارینو سرویس

تمامی خدمات و سرویس دهی پکیج شامل تعمیر، سرویس دوره ای و خدمات تخصصی پکیج با گارانتی تعمیر در منطقه کرج توسط ماهر ترین تعمیرکاران پکیج در آکام سرویس انجام شده و شما از جابه جایی وسیله آسوده خاطر باشید زیرا تکنسین های ما به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد.

پیشنهاد میکنیم در صورت مواجه شدن با هر گونه خطا با تیم تعمیر لوازم خانگی در آکام سرویس تماس بگیرید و یا میتوانید با مراجعه به وب سایت karinosabt.ir درخواست خود را ثبت و یا با ارسال R در سامانه پیامکی به شماره 50009124630643 نسبت به درخواست تکنسین اقدام نمایید.

واحد پشتیبانی: 09124630643

09109427450 02632716856 تلفن کرج

02634725680 02634725677 تلفن کمالشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .