تعمیر سردخانه صنعتی

 را هر شرکت یا تعمیرکارانی نمی توانند انجام دهند؛ زیرا هم نیاز به قطعات و وسایل بسیاری دارد و هم نیازمند به دانش و مهارت بالا است. به همین خاطر تمامی شرکت های معتبر توصیه می کنند که تعمیر سردخانه صنعتی را به تعمیرکاران زبده و خبره بسپارید که از حسن انجام کار آنها مطمئن هستید.

شرکت کارینو سرویس یکی از معتبرترین و مجرب ترین شرکت ها برای تعمیر سردخانه صنعتی محسوب می شود که متشکل از تعمیرکاران مجرب و متخصصی است که با سابقه درخشان خود در این حوزه توانسته اند پروژه های موفقی را پشت سر بگذارند و رتبه خوبی را کسب نمایند. به همین خاطر به عنوان بهترین شرکت برای تعمیر سردخانه صنعتی به متقاضیان توصیه می شود که می توانند با خیالی راحت پروژه خود را به دست آنها بسپارند.

اگر قصد تعمیر سردخانه صنعتی در کمترین زمان ممکن توسط بهترین شرکت را دارید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با آگاهی کامل از این سرویس و تعمیرات اقدام کنید.

اهمیت سرویس و تعمیر سردخانه صنعتی

سردخانه صنعتی جزو دستگاه های مهم و با اهمیت برای حفظ و نگهداری مواد غذایی و خوراکی و حتی انواع داروها است به همین خاطر باید هر چند وقت یکبار اقدام به سرویس یا تعمیر آن نمود تا دچار آسیب و خرابی نشود. اگر کوچک ترین مشکلی برای سردخانه صنعتی به وجود بیاید تمامی مواد غذایی ها و داروها فاسد و خراب می شوند به همین خاطر تعمیر این وسیله در کوتاه ترین زمان ممکن بسیار با اهمیت است.

اگر یک سردخانه صنعتی در اختیار دارید که مدت زمان زیادی از کارکرد آن می گذرد حتما اقدام به سرویس آن کنید و این فرایند را به تعمیرکاران حرفه ای بسپارید تا باکیفیت ترین سرویس و تعمیر را برای سردخانه صنعتی انجام دهند. سرویس سردخانه صنعتی به دست متخصصین این حوزه نگرانی شما را از بابت خرابی یا آسیب های ناگهانی رفع می کند.

تعمیر سردخانه صنعتی

تعمیر سردخانه صنعتی و رفع ایرادات آن

سردخانه صنعتی در ابعاد گوناگونی ساخته می شود و یک دستگاه عظیم با سیستم پیچیده است به همین خاطر باید سرویس و تعمیرات آن را به دست تکنسین های شرکت کارینو سرویس بسپارید؛ زیرا تعمیرکاران این شرکت مهارت های فنی تعمیر سردخانه صنعتی را به خوبی آموزش دیده اند و با سابقه و مهارت خود به راحتی می توانند در کمترین زمان ممکن سردخانه صنعتی و بخش های مختلف آن را تعمیر کنند.

همانطور که میدانید یک سردخانه صنعتی دارای بخش ها و تجهیزات مختلفی است که تعمیر هر یک نیاز به مهارت و دانش بالا دارد تا به خوبی تعمیر شود و مثل روز اول کار کند. تعمیرکاران کارینو سرویس در ابتدا قطعه آسیب دیده را پیدا کرده و اقدام به تعمیر آن می کنند و سپس اگر قطعه به درستی کار نکرد اقدام به تعویض آن با قطعات اورجینال می کنند.

تعمیر سردخانه صنعتی

مهمترین علل تعمیر سردخانه صنعتی

یک سری مشکلات رایج برای همه سردخانه های صنعتی ممکن است پیش بیاید که در ادامه به توضیح هر یک پرداخته ایم تا با شناخت کامل از بروز آنها جلوگیری کنید یا اگر هم بروز کرد اقدام به تعمیر سردخانه صنعتی در اولین فرصت کنید.

تعمیر سردخانه صنعتی به دلیل یخ زدن اپراتور

زمانی که سردخانه نتواند برفک زدایی کند، اپراتور یخ می زند و زمان آن فرا می رسد ک اقدام به تعمیر سردخانه صنعتی کنید تا یخ زدگی اپراتور برطرف شود.

یخ زدگی یا داغ بودن خط مایع از دلایل تعمیر سردخانه صنعتی

اگر شیرخط مایع دچار گرفتگی شود و یا در شیر برقی نشتی دیده شود می توان به یخ زدگی خط مایع اشاره کرد. باز بودن بیش از اندازه شیر انبساط نیز می تواند باعث داغ شدن خط مایع شود.

تعمیر سردخانه صنعتی به خاطر یخ زدن کف سردخانه

کف سردخانه هیچگاه نباید یخ بزند زیرا کوچک ترین یخ زدگی می تواند آسیب های جانی بسیاری به همراه داشته باشد به همین خاطر ضروری است که اقداماتی برای جلوگیری از یخ زدگی کف سردخانه انجام دهید. مثلا از کفپوش های استخر برای این امر استفاده کنید.

مراقب باشید که بیش از ظرفیت سردخانه از آن استفاده نکنید زیرا استفاده بیش از حد مشکلاتی را در پی خواهد داشت.

یخ زدگی یا داغ بودن خط مایع از دلایل تعمیر سردخانه صنعتی

بالا رفتن فشار مکش یکی از مهمترین دلایلی است که باید با دقت زیادی اقدام به تعمیر سردخانه صنعتی کرد. نشتی مکش ممکن است به دلیل باز ماندن شیر انبساط، بزرگ بودن شیر انبساط و… رخ دهد.

تعمیر سردخانه صنعتی به دلیل افت دما در زمان دیفراست

اگر گاز مبرد کم شده باشد، نشتی در مدار رخ دهد، شیر برقی اشتباه نصب شود، شیر برقی باز مانده باشد، در عملکرد دیفراست اختلالی دیده شود و… اینها از جمله دلایل افت دما در زمان دیفراست هستند که باید همیشه چک شوند.

عدم کارکرد درست کمپرسور، علتی برای تعمیر سردخانه صنعتی

یکی از عمده مشکلات سردخانه صنعتی عدم کارکرد درست کمپرسور است که می تواند به دلیل افت ولتاژ، اختلالات الکتریکی، تنظیمات نادرست ترموستات، قطع شدن جریان برق، یخ زدگی کویل اپراتور، بار سرمایی زیاد، ایراداتی در خازن و… باشد که اگر این موارد را مشاهده کردید باید اقدام به تعمیر سردخانه صنعتی کنید تا دوباره کمپرسور به درستی کار کرده و موجب افزایش عملکرد سردخانه صنعتی شود.

مراقبت های لازم پس از تعمیر سردخانه صنعتی

هزینه تعمیر سردخانه صنعتی

همانطور که پیشتر هم خواندید سردخانه صنعتی دارای سیستم پیچیده ای است که هر چند وقت یکبار باید اقدام به سرویس یا تعمیر آن کرد تا اگر قطعه یا بخشی از آن در حال آسیب بود با هزینه ای کم آن را تعمیر کرد. اما اگر قطعه تعمیر نشود باید اقدام به تعویض آن کرد که شاید کمی هزینه های تعمیر سردخانه صنعتی بالاتر رود.

اگر نگران هزینه های تعمیر سردخانه صنعتی هستید باید بگوییم که شرکت کارینو سرویس خدمات ویژه ای برای تعمیر سردخانه صنعتی ارائه می دهد، که می توانید به کمک تعمیرکاران این شرکت با هزینه ای مناسب اقدام به سرویس سردخانه صنعتی کنید و هیچ نگرانی از بابت هزینه ها نداشته باشید.

برای اطلاع از هزینه های تعمیر سردخانه صنعتی می توانید از طریق شماره هایی که در اختیار دارید اقدام کنید تا مشاوران و کارشناسان کارینو سرویس شما را برای این امر راهنمایی کنند.

تعمیر سردخانه صنعتی

دریافت خدمات کارینو سرویس برای تعمیر سردخانه صنعتی 

کارینو سرویس یکی از بهترین شرکت ها برای تعمیر سردخانه صنعتی محسوب می شود که سابقه درخشانی در این حوزه دارد. کارینو سرویس متشکل از تکنسین های برتر و خبره ای است که می توانند اقدام به تعمیر و سرویس سردخانه صنعتی در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب کنند.

هدف کارینو سرویس برای رفع مشکلات سردخانه صنعتی در ابتدا تعمیر قطعات است که هزینه پایین تری دارد و سپس اگر قطعات به خوبی تعمیر نشدند و عمر آنها به پایان رسیده باشد اقدام به تعویض آنها با قطعات اورجینال می کنند که هزینه نسبتا پایین تری را دربر میگیرد.

برای دریافت خدمات کارینو سرویس برای تعمیر سردخانه صنعتی می توانید همین حالا اقدام کنید تا دوباره این دستگاه به ماننند روز اول به خوبی کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *