تعمیر و سرویس کولر آبی قبل از شروع فصول گرم سال ضروری است به همین خاطر افراد همیشه به دنبال پیدا کردن بهترین شرکت برای تعمیر کولر آبی خانه خود هستند تا به واسطه این شرکت بتوانند اقدام به تعمیر کولر خانه کنند. کولر آبی جزو وسایل برقی پر استفاده است به همین خاطر سالم بودن آن برای هر کسی مهم است به همین خاطر افراد حتی حین استفاده از این دستگاه هم بارها اقدام به سرویس آن می کنند تا از سالم بودن آن مطمئن شوند.

به دلیل مصرف بالای کولر گازی اغلب افراد به سمت کولر آبی می روند تا با استفاده از این وسیله بتوانند گرمای فصل تابستان را تحمل کنند ولی این کولر آبی هم نیاز به تعمیر و سرویس دارد تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد اما آیا می توان به هر شرکتی اعتماد کرد و تعمیر و سرویس کولر آبی را به آنها سپرد؟ کارینو سرویس یکی از شرکت های مجهز و مجرب است که می تواند بهترین خدمات را برای تعمیر و سرویس کولر آبی با کمترین هزینه ارائه دهد به همین خاطر انتخاب مطمئنی برای متقاضیان است.

برای تعمیر و سرویس کولر خانه و آگاهی از بهترین شرکت تعمیر کولر آبی حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با نکات مهم این فرایند بیشتر آشنا شوید.

تعمیر و سرویس کولر آبی در محل

زمانی که کولر آبی خانه خراب می شود دیگر به مانند قبل نیاز نیست که اقدام به پیدا کردن بهترین شرکت و تعمیرکاران کنید تا بتوانید کولر خود را به صورت حضوری آنها بسپارید؛ زیرا امروزه با وجود شرکت کارینو سرویس می توانید اقدام به تعمیر کولر آبی در منزل کنید و شاهد عملکرد بهتر کولر آبی در کمترین زمان ممکن باشید.

تعمیر و سرویس کولر خانه توسط تکنسین های حرفه ای کارینو سرویس با بهترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام شود. با یک تماس می توانید از تکنسین های شرکت بخواهید که در اسرع وقت اقدام به تعمیر و سرویس کولر آبی در منزل شما کنند بدون اینکه نیاز به جابجایی و زمان زیادی برای تعمیر آن باشد.

اگر یک نگاه کوتاه به گذشته بیندازید متوجه می شوید که قبلا افراد برای تعمیر لوازم برقی خانه مجبور بودند که وسیله خود را جابجا کنند و آن را به مغازه یا کارگاهی برای تعمیر ببرند اما امروزه دیگر نیازی به صرف هزینه برای جابجایی وسیله نیست و می توانید اقدام به تعمیر و سرویس کولر آبی در منزل خود کنید.

تعمیر کولر آبی بجای تعویض آن

تعمیر کولر آبی بجای تعویض آن

تعویض کولر آبی یا قطعات آن هزینه بیشتری نسبت به تعمیر آن دارد به همین خاطر بهتر است تعمیر و سرویس کولر آبی را به دست افرادی بسپارید که مهارت فنی بالایی دارند و می توانند قطعات آسیب دیده کولر را با تجربه و مهارت خود تعمیر کنند که دیگر نیاز به تعویض کولر آبی خانه نباشد.

تعمیرکاران شرکت کارینو سرویس در ابتدا به تعمیر قطعات می پردازند و سعی می کنند تا جایی که می شود قطعه را تعمیر کنند تا دیگر نیاز به تعویض آن نباشد اما اگر متوجه شوند که تعمیر و سرویس کولر آبی ارزشی ندارد و با تعمیر باز هم قطعه خراب می شود اقدام به تعویض قطعه یا تعویض کولر آبی می کنند.

بهترین زمان سرویس کولر آبی

قبل از شروع فصل گرما بهتر است اقداماتی برای تعمیر و سرویس کولر آبی انجام دهید تا هنگام استفاده از کولر آبی به مشکل بر نخورید. توجه کنید که پوشال کولر باید هر چند سال یکبار تعویض شود به همین خاطر اگر این پوشال کهنه شده یا آسیب دیده است بهتر است که خودتان آن را تعویض کنید و تعمیر و سرویس اساسی را به تعمیرکاران بسپارید.

البته توجه کنید که حین استفاده از کولر آبی هم گاهی باید آن را سرویس کنید بخصوص برای کولرهایی که در جای مناسبی قرار نگرفته اند و مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند؛ زیرا تعمیر و سرویس کولر آبی موجب می شود تا بتوانید استفاده بیشتری از وسیله خود کنید و طول عمر آن را افزایش می دهد.

مهمترین علل تعمیر و سرویس کولر آبی

یک سری عوامل وجود دارد که اگر با آنها مواجه شوید باید اقدام به تعمیر و سرویس کولر آبی کنید؛ در ادامه با مهمترین مشکلات که ممکن است برای هر کولر آبی پیش بیاید آشنا می شوید.

پوسیدگی کف کولر آبی

پوسیدگی کف کولر آبی

کولرهای قدیمی پس از مدتی دچار این مشکل می شوند که کف کولر آبی پوسیده می شود و باید اقدام به تعمیر آن نمود. پوسیدگی کف کولر می تواند به دلیل آب و هوای منطقه و زیاد بودن رطوبت باشد اما در هر صورت ممکن است این مشکل برای هر کولر آبی پیش بیاد که باید اقدام به تعمیر و سرویس کولر آبی کیند.

خنک نبودن باد کولر آبی

تا حالا برایتان پیش آمده که کولر را روشن می کنید اما کولر باد خوبی ندارد و فضای خانه را به مانند قبل خنک نمی کند، در هنگام مواجه شدن با این مشکل هم باید اقدام به تعمیر و سرویس کولر آبی کنید.

تعمیر کولر آبی به دلیل معیوب بودن پمپ

تعمیر کولر آبی به دلیل معیوب بودن پمپ

پمپ یکی از مهمترین تجهیزات کولر آبی است که باید به خوبی کار کند تا پوشال ها کاملا خیس شوند و کولر بتواند باد خنک را انتقال دهد؛ بنابراین اگر پمپاژ آب دچار مشکل شود باید اقدام به تعویض یا تعمیر آن نمود. 

شدت باد کولر کم می شود

یکی از پرتکرارترین مشکلاتی که منجر به تعمیر و سرویس کولر آبی می شود شدت باد کولر است و بسیاری از متقاضیان و مشتریان به همین دلیل می خواهند کولر خود را تعمیر کنند. داغ کردن دینام، پارگی تسمه، سیم کشی کولر از جمله مواردی است که ممکن است عملکرد کولر را مختل کند.

توصیه هایی برای نگهداری کولر آبی

شستشو و تعویض پوشال ها

از بین بردن رسوبات موجود در کف کولر آبی

بررسی تسمه کولر

روغن کاری کولر هر چند روز یکبار

درست کردن سایه برای کولر آبی

تنظیم جای کولر

تراز بودن کولر

تنظیم شناور

تست پمپ

توجه کنید که کف کولر آبی سوراخ نباشد

هزینه تعمیر و سرویس کولر آبی

هزینه تعمیر و سرویس کولر آبی بستگی به میزان خرابی و آسیب دیدگی کولر دارد به همین خاطر نمی توانیم به یک عدد و رقم برای تعمیر کولر آبی اشاره کنیم و بهتر است که از یک تعمیرکار حرفه ای برای بازدید از کولر و عیب یابی آن کمک بگیرید تا وی بتواند با آگاهی از مشکل کولر هزینه ها دقیق را به شما بگوید.

اگر کولر خانه شما هم خراب شده و نیاز به تعمیر و سرویس دارد بهتر است همین حالا اقدام کنید تا تکنسین های حرفه ای شرکت با کمترین هزینه ها اقدام به تعمیر و سرویس کولر کنند.

تعمیر کولر آبی در کمترین زمان توسط کارینو سرویس

زمانی که قصد تعمیر و سرویس کولر آبی را دارید باید بهترین شرکت را انتخاب کنید تا این تعمیر را به آنها بسپارید. بدیهی است که شرکت های بسیاری برای تعمیر و نگهداری کولر آبی وجود دارد اما نمی توان به هر شرکتی اعتماد کرد. شرکت کارینو سرویس به عنوان معتبرترین و مجرب ترین شرکت به متقاضیان پیشنهاد می شود.

کارینو سرویس متشکل از تعمیرکاران و متخصصان حرفه ای است که با مهارت و تجربه خود قادر هستند اقدام به تعمیر کولر خانه کنند. با یک تماس می توانید تعمیر و سرویس کولر آبی خود را به دست تعمیرکاران کارینو سرویس بسپارید تا آنها در کمترین زمان ممکن و با بهترین هزینه اقدام به تعمیر یا سرویس کولر آبی خانه کنند.