تعمیر یخچال امرسان در کرج ( EMERSUN ) 09124630643

مجموعه کارینو سرویس البرز : فعالیت خود را در زمینه نصب و گارانتی و همچنین تعمیرات لوازم خانگی مانند :

انواع تعمیر یخچال فریزر امرسان  در کرج و سایر مناطق با 15 سال سابقه افتخار همراهی شما را دارد .

اکنون به بررسی برخی قطعات تشکیل دهنده یخچال میپردازیم ، قطعاتی که در تمام یخچالها مشترک می باشند :

ترموستات ، ترموفیوز ، کندانسور ، کمپرسور ، اواپراتور ، لوله موئی ، رله استارت ، اورلود ، هیتر المنت ، ترمودیسک ، ….

عملکرد ترموفیوز یخچال :

تعمیر ترموفیوز یخچال + نحوه عیب یابی

ترموفیوز یخچال یا فیوز حراراتی در تمامی یخچالها موجود نمی باشد . در یخچالهایی موجود می باشد که از نوع بدون برفک باشند . ترموفیوز در این یخچالها از مهمترین قطعات می باشند و عمده ترین نقش آن در یخچال این است که دمای هیتر المنت را کنترل نماید و مانع از آن شود که یخچال برفک بزند . همچنین وجود ترموفیوز در یخچال از خطر آتش سوزی یخچال فریزرهای بدون برفک یا نفراست می کاهد . ترموفیوز : در یخچال نفراست یا بدون برفک در یک دمای مشخص می سوزد . به این شکل مانع از بروز مشکل در هیتر المنت یخچال می گردد . محدوده دمایی که ترموفیوزها در آن عمل می کنند 72 تا 82 درجه می باشند .

نکات اساسی در مورد ترموفیوز یخچال فریزر :

  1. اتصال ترموفیوز با المنت بصورت سری
  2. تنظیم ترموفیوز به 2 صورت دستی و اتوماتیک می باشد .
  3. وجود ترمودیسک در کنار ترموفیوز : ترمودیسک با ترموفیوز کار می کند ، زمانیکه دما به 5- درجه سانتیگراد می رسد ترمودیسک اجازه دارد برق به هیتر برساند و در دمای 5+درجه نیز جریان برق هیتر المنت توسط ترمودیسک قطع می شود .
  4. اگر ترمودیسک دچار نقص گردد باعث افزایش برفک و در نتیجه کاهش کارایی یخچال می گردد .

چه عواملی باعث خراب شدن ترموفیوز یا داغ شدن بیش از اندازه المنت می گردد ؟

1: خراب بودن لاستیک های دور درب یخچال فریزر یکی از عواملی است که باعث اختلال در نحوه کارایی المنت و ترموفیوز می گردد و در نهایت یخچال برفک می زند . 2 : باز بودن بیش اندازه درب یخچال یکی دیگر از عوامل تشکیل دهنده برفک می باشد . در واقع این امر سبب اختلال در عملکرد المنت می گردد و باعث می گردد دمای یخچال بالاتر از حد نرمال رود . این امر سبب تکرار عملکرد ترموفیوز می گردد و در نهایت به آن آسیب می رساند . 3 : قرار دادن یخچال در محیط گرم و بسته باعث بروز مشکل در قطعات می گردد . بنابراین لازم است این دستگاه را از کنار اجاق گاز و ساید و وسایل گرمازا دور نگه دارید . 4 : فاصله پشت یخچال از دیوار باید حداقل 20 سانت باشد تا فضای کافی برای آزاد شدن گرمای یخچال وجود داشته باشد . 5 : باز و بسته شدن بیش از حد درب هم یکی از عواملی است که سبب افزایش دیفراست یخچال می گردد و در نتیجه سایر قطعات مانند ترموفیوز نیز مجبور به کار بیشتر خواهند شد در نتیجه عملکرد آن با اختلال مواجه می گردد .

نحوه تعمیر ترموفیوز یخچال فریزر :

ترموفیوز به صورت سری به هیتر المنت دستگاه بسته شده است . برای تعمیر ترموفیوز یخچال ابتدا باید آن را توسط یک اهم متر بررسی نمائید . اهم متر را به 2 سر ترموفیوز یخچال وصل کنید . اگر هیچ عددی بر روی آن نمایش داده نشود مشخص می گردد که ترموفیوز یخچال شما خراب می باشد . برای تعویض آن ابتدا باید ترموفیوز مناسب با دستگاه خود خریداری نمائید ، سپس ترموفیوز قدیمی را بریده و قطعه جدید را توسط هویه به سیم متصل کنید و بعد آن را در جای خود قرار دهید . اگر چنانچه در مورد کندانسور یخچال نیز ، به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید ، می توانید بر روی کلمه کندانسور کلیک نمائید .

تعمیر یخچال امرسان  در محمدشهر

تعمیر یخچال امرسان  در عظیمیه

تعمیر یخچال امرسان در مارلیک

تعمیر یخچال امرسان  در ماهدشت

تعمیر یخچال امرسان در آزادگان

تعمیر یخچال امرسان در باغستان

تعمیر یخچال امرسان  در فردیس

تعمیر یخچال امرسان در شاه عباسی

تعمیر یخچال امرسان در وردآورد

تعمیر یخچال امرسان  در گرمدره

تعمیر یخچال امرسان در کمالشهر

تعمیر یخچال امرسان در کرج ( EMERSUN ) تکنسین های مجرب ما با استفاده از تجهیزات و دانش روز قادر به تعمیر انواع یخچال در کرج ، حتی در محل و بدون نیاز به جابجایی می باشند . اگر یخچال شما دچار ایراد شده ، در کرج و مناطق تحت پوشش سرویس می باشید . تنها کافیست از طریق شماره تماس زیر در خواست تعمیرات را اعلام فرمائید :

پشتیبانی  : 09124630643

 تهران  :                 02155881487 —–                   02155881490

کمالشهر :               02634725677 —–                    02634725680

کرج :                    09109427450 —–                    02632716856

پس از اعلام خرابی یخچال از سوی شما در خواست ثبت و در کوتاهترین زمان ممکن با شما جهت هماهنگی ساعت مراجعه ، توسط تکنسین مربوطه تماس حاصل می گردد .

همچنین کارینو سرویس نمایندگی رسمی تهویه کارینو  میباشیم .

صفحه اصلی سایت کارینو سرویس را مشاهده کنید .

فهرست