امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و با پیشرفت و وارد شدن لوازم و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی که در اکثر مکان ها نصب شده است ، دیگر در فصول سرد و گرم تفاوت دما در محیط حس نخواهد شد به عبارتی در فصول گرم هوا خنک و در فصول سرد هوای محیط گرم می باشد که این امر به خاطر تولید محصولات گرمایشی و سرمایشی مختلف میسر شده است

خراب شدن پکیج در فصول سرد سال امری طبیعی است زیرا کارایی و مصرف این دسته از لوازم طبیعتا در فصول سرد سال زیاد می باشد , با توجه به این موضوع باید در نظر داشته باشید هزینه ای که در طول این مدت زمان جهت سرویس کردن و خرابی دستگاه پرداخت میکنید ضمن معقول و به صرفه بودن اطمینان داشته باشید که مجدد دستگاه شما نیاز به تعمیر نداشته باشد .

در این مواقع مرکز کارینو سرویس متخصص در زمینه ی نصب , سرویس و تعمیر لوازم خانگی به ویژه تعمیرات پکیج با داشتن تیمی از تکنسین های باتجربه و حرفه ای در اسرع وقت آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تعمیرات پکیج و آبگرمکن در کرج

تعمیر پکیج و آبگرمکن ایساتیس در کرج :

کارینو سرویس ، متخصص در تعمیرات پکیج های ایساتیس در کرج می باشد که تنها با یک تماس شما تکنسین خود را برای عیب یابی و تعمیر پکیج در اسرع وقت به محل شما اعزام میشود.

کارینو سرویس دارای سرویسکارانی مجرب در زمینه تعمیر پکیج ایساتیس بوده که با نهایت دقت و مهارت با پیدا کردن علت خرابی و یا تعویض قطعه ی خراب در پکیج به نصب سرویس و تعمیر دستگاه شما میپردازند .

یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات کارینو سرویس , مراجعه سرویس کار به محل و منزل شما می باشد که دیگر نیازی به نگرانی در مورد جابجا کردن پکیج و یا آبگرمکن برای رساندن به تعمیرگاه و یا آسیب دیدن احتمالی آن وجود نخواهد داشت.

رایج ترین مشکلات و خرابی های پکیج ایساتیس

چرا پکیج روشن نمی شود؟

هنگامی که پکیج شما روشن نمی شود ، در ابتدا بررسی کنید آیا دستگاه به برق متصل میباشد یا خیر , سپس در صورت اطمینان از اتصال دستگاه به برق ، مشعل و سیم کشی پکیج ایساتیس را مورد بررسی قرار دهید.

دمای دستگاه افزایش پیدا نمیکند

اگر دیگ دستگاه کثیف شود و یا تنظیمات مشعل به هم خورده باشد دمای دستگاه ممکن است افزایش پیدا نکند.

چرا آب گرم نمی شود؟

چنانچه جریان گاز قطع شده باشد پکیج نمیتواند رادیاتورها را گرم کند پس همواره از اتصال جریان گاز اطمینان داشته باشید.

اگر مشکل از جریان گاز نبود فشار آب را بررسی کنید ، درصورتی که فشار آب کم باشد مشعل پکیج توانایی روشن شدن نداشته و دستگاه نمی تواند آب و رادیاتورها را گرم کند.

ایجاد رسوب در پکیج  یکی از مهمترین دلایل برای گرم نشدن پکیج است و برای رفع این مشکل نیاز است که دستگاه توسط تکنسین هایی ماهر با استفاده از اسید شویی رسوب گیری شود.

ترموستات ریست میشود

به منظور رفع این مشکل نیاز است که دیگ دستگاه کاملا تمیز و سیستم هواگیری شود.

یک طرف رادیاتور گرم بوده و طرف دیگر آن سرد است

برای برطرف کردن این مشکل کافیست رادیاتور را هواگیری کنید.

نشتی کردن آب پکیج به بیرون

هنگاهی که قسمت هایی از پکیج ایساتیس خراب شده و یا سوراخ شده باشند ، آب از درون پکیج به بیرون نشت میکند .

در ابتدا برای رفع این مشکل تمام شیلنگ های متصل به دستگاه و لوله های آن را از نظر سوراخ داشتن بررسی کنید و در صورتی که سوراخ شیلنگ ها یا لوله ها را پیدا کردید باید آن را تعویض کنید.

درصورتی که اتصالات این شیلنگ ها یا لوله ها شل شده باشد باید آنها را محکم کنید. اگر هیچ یک از موارد ذکر شده باعث نشتی آب پکیج نبود ، ممکن است مخزن دستگاه سوراخ شده باشد که در این صورت می‌ توانید با کارشناسان کارینو سرویس تماس گرفته و از تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

پکیج صدا میدهد

هوا یا رسوب گرفتن پکیج باعث ایجاد سر و صدای غیر طبیعی از دستگاه میشود. با هواگیری نیز مشکل سر و صدای غیر معمول پکیج رفع میشود اما اگر فشار آب کاهش یافته باشد نشان دهنده رسوب گرفتن قطعات مختلف پکیج بوده و باعث ایجاد سر و صدا می شود که در این صورت باید رسوب گیری کل پکیج انجام شود.

دودکش پکیج ایساتیس دچار گرفتگی شده است

یکی از بدترین مشکلاتی که ممکن است در پکیج های ایساتیس ایجاد شود و باعث وارد کردن خسارت های مالی و جانی شود ، مسدود شدن دودکش دستگاه است. برای جلوگیری از بروز این مشکل لازم است دستگاه به طور منظم و دوره ای توسط تکنسین سرویس شود.

کرج ، میدان شهید فهمیده ، ساختمان زمرد ، ط 2 ، واحد6
کرج ، کمالشهر ، میدان شهید بهشتی ، بوستان 1، ساختمان ماهان ، ط2 واحد 4
تلفن کمالشهر : 02634725677 02634725680
تلفن تهران : 02155881487 02155881490
تلفن کرج : 02632716856 09109427450
واحد پشتیبانی : 09124630643

تعمیر پکیج و آبگرمکن ایساتیس در باغستان

برای تعمیر آبگرمکن ایساتیس میتوانید با درخواست تلفنی جهت تعمیر پکیج و آبگرمکن خود از کاشناسان کارینو سرویس مشاوره گرفته و در صورت نیاز ما از مجموعه تکنسین های ماهر و مجرب خود را به محل شما اعزام میفرماییم.
همچنین میتوانید با مراجعه به وبسایت KARINOSABT.IR درخواست خود را ثبت و یا با ارسال حرف R در سامانه پیامکی به شماره 50009124630643 نسبت به درخواست تکنسین اقدام نمایید.

فهرست