تعمیر پکیج خانه در صورت از کار افتادگی و خرابی بسیار ضروری است چرا که این پکیج یک سیستم گرمایشی است و جایگزین موتورخانه های قدیمی شده است به همین خاطر کاربرد گسترده ای در خانه ها دارد. اگر پکیج خانه خراب شود تقریبا نیمی از کارها به خاطر وابستگی به آن به تاخیر می افتد به همین خاطر تعمیر پکیج هنگام بروز آسیب و خرابی در کمترین زمان ممکن و با بهترین هزینه برای هر کسی ضروری است.

اگر پکیج خانه یا محل کار شما هم خراب شده و برای تعمیر آن هم عجله دارید و هم هزینه تعمیر پکیج برایتان اهمیت دارد بهتر است این تعمیر و سرویس را به تعمیرکاران کارینو سرویس بسپارید تا هم در سریع ترین زمان ممکن پکیج خانه تعمیر شود و بتوانید از آن دوباره استفاده کنید و هم بابت این کار هزینه ای مناسب پرداخت می کنید.

برای تعمیر پکیج و آگاهی از نکات انجام این کار تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با دریافت اطلاعات کامل نسبت به تعمیر و سرویس پکیج اقداماتی برای پکیج خانه خود انجام دهید.

تعمیر پکیج در محل

تعمیر پکیج

قدیم ترها را به یاد می آورید که وقتی پکیج خانه یا وسیله ای خراب می شد باید به دنبال بهترین شرکت و تعمیرکاران می گشتید تا بلکه بتوانید بهترین تعمیرکاران را پیدا کرده و تعمیر پکیج را به آنها بسپارید، با این کار هم باید وقت و هزینه بسیاری را صرف می کردید و از کار و زندگی خود می زدید و هم باید وسیله را پیش آنها می گذاشتید که امکان جابجایی و تعمیر با تاخیر زیاد وجود داشت.

امروزه دیگر به مانند گذشته نیست که برای تعمیر پکیج به سراغ تعمیرکاران زیادی بروید و تایم زیادی را صرف انجام این کار کنید؛ زیرا با وجود تعمیرکاران کارینو سرویس تعمیر پکیج خانه در کمترین زمان ممکن و با بهترین هزینه ها انجام می شود. برای تعمیر پکیج توسط کارینو سرویس فقط کافی است از طریق شماره هایی که در اختیار دارید اقدام کنید تا تعمیرکاران شرکت در اسرع وقت اقدام به سرویس دستگاه کنند.

تعمیر پکیج بجای تعویض آن

زمانی که پکیج خانه خراب می شود و مشکلی برای آن بوجود می آید بسیاری از تعمیرکاران با دیدن پکیج به افراد می گویند که اقدام به تعویض دستگاه یا قطعات آن کنند که این موضوع خود هم هزینه های زیادی را در بر می گیرد و هم باید از وقت خود بزنید به همین خاطر در انتخاب بهترین شرکت تعمیر پکیج خانه باید دقت کنید تا افراد مطمئنی را انتخاب کنید.

یکی از بهترین خدمات تعمیرکاران شرکت کارینو سرویس تعمیر قطعات بجای تعویض آن است. تکنسین های حرفه ای و مجرب در ابتدا دستگاه را بررسی کرده و مشکل آن را شناسایی می کنند و سپس اقدام به تعمیر قطعات و سرویس دستگاه می کنند اما اگر متوجه شوند که تعمیر قطعات فایده ای ندارد و باید اقدام به تعویض آن کرد ، قطعه آسیب دیده را با نسخه اورجینال تعویض می کنند.

تعمیر پکیج دیواری در کمترین زمان ممکن

از دیگر خدماتی که شرکت های حرفه ای و مجرب ارائه می دهند روند سریع کار است یعنی اقدام به تعمیر پکیج در کمترین زمان ممکن می کنند؛ زیرا پکیج نقش سیستم گرمایشی خانه را ایفا می کند و عملکرد صحیح آن بسیار با اهمیت است به همین خاطر زمانی که دستگاه خراب می شود تعمیر آن در مدت زمان کوتاه با اهمیت است.

اگر پکیج خانه شما هم دچار مشکل شده است بهتر است همین حالا از طریق شماره هایی که در اختیار دارید اقدام کنید تا تعمیرکاران شرکت در اسرع وقت خودشان را برسانند و اقدام به تعمیر و سرویس اساسی دستگاه کنند.

عواملی که منجر به تعمیر پکیج می شوند

تعمیر پکیج

ممکن است بارها برایتان پیش آمده باشد که شیر آب را باز می کنید و نیاز به آب گرم دارید اما هر چقدر که صبر می کنید آب گرم نمی شود این خود یکی از مشکلات رایجی است که ممکن برای هر پکیجی پیش بیاید یا حتی برعکس ممکن است آب بیش از حد جوش باشد و نتوان از آن استفاده کرد که این خود از مشکلات رایجی است که باید پیگیری شود.

صدای زیاد پکیج مورد دیگری است که ممکن است شما هم با این مشکل مواجه شده باشید که این مشکل عادی نیست و باید اقدام به تعمیر دستگاه کنید. کثیف بودن پروانه فن یا رسوب گذاری از جمله دلایلی است که منجر به افزایش صدای پکیج می شود و باید اقداماتی برای تعمیر دستگاه انجام داد.

از دیگر مشکلات رایج که منجر به تعمیر پکیج می شود روشن شدن آن با صدای زیاد است که به گفته برخی افراد صدای انفجار به گوش می خورد این خود زنگ خطری است تا هر چه سریعتر اقدام به تعمیر پکیج خانه کنید. اگر شما هم با مشکل فوق مواجه هستید باید از یک تعمیر کار برای تعمیر دستگاه کمک بگیرید تا وی با بررسی دستگاه و شعله و جرقه آن مشکل را شناسایی کند.

نشت آب از پکیج مورد دیگری است که هنگام بروز آن باید اقدام به تعمیر دستگاه کرد. از مهمترین عوامل نشت آب از پکیج می توانیم به خرابی منبع انبساط، مشکل در اتصالات، خرابی در شیر پر کن و… اشاره کنیم.

آشنایی با قطعات پکیج دیواری

برد پکیج

فن پکیج

سنسورهای پکیج

قطعات مکانیکی

جرقه

وریستور

پمپ سیرکولاسیون

شیر اطمینان

ترموستات دود

فلوسوئیچ

شیر سه طرفه

شیر پرکن

مبدل

مانومتر

مراقبت های پس از تعمیر پکیج دیواری

فشار پکیج را مدام چک کنید

بررسی دودکش پکیج 

پریز برق ورودی را با فازمتر چک کنید

رسوب گیری از قطعات دستگاه

به صورت منظم دستگاه را سرویس کنید

اگر محلی که پکیج را نصب کرده اید مناسب نیست جای آن را عوض کنید

بررسی فیلتر های دستگاه

استفاده از کاورهای فلزی برای روی دستگاه جهت جلوگیری از اتلاف انرژی

تعمیر پکیج با کمترین هزینه

تعمیر پکیج

زمانی که پکیج خانه خراب می شود اولین و مهمترین چیزی که به ذهن افراد خطور می کند هزینه تعمیر پکیج است و افراد به خاطر اینکه این تعمیر و سرویس هزینه های زیادی را در بر میگیرد نگرانی هایی از این بابت دارند اما با وجود شرکت های معتبر و تعمیرکاران حرفه ای دیگر نیاز به هیچگونه نگرانی بابت هزینه های تعمیر دستگاه نیست.

شرکت کارینو سرویس یکی از بهترین شرکت هایی است که با اینکه خدمات ویژه ای برای تعمیر و سرویس پکیج ارائه می دهد اما بابت انجام آن کمترین هزینه ها را دریافت می کند به همین خاطر با خیالی آسوده می توانید به کمک این شرکت اقدام به تعمیر پکیج خانه کنید.

تعمیرکاران کارینو سرویس اقدام به تعمیر قطعات می کنند و با تجربه و مهارت حرفه ای که در این حوزه دارند این توانایی را دارند که اقدام به تعمیر پکیج با کمترین هزینه کنند.

دریافت خدمات کارینو سرویس برای تعمیر پکیج

شرکت کارینو سرویس یکی از بهترین شرکت هایی است که اقدام به تعمیر و سرویس پکیج خانه با کمترین هزینه ها می کند. این شرکت با داشتن کادری حرفه ای و مجرب آماده ارائه خدمات ویژه به متقاضیان است به همین خاطر افراد با اطمینان خاطر اقدام به تعمیر پکیج به کمک تعمیرکاران کارینو سرویس می کنند.

اگر پکیج خانه شما هم دچار مشکل شده است و هزینه و زمان تعمیر آن برایتان اهمیت دارد توصیه میکنیم که همین حالا از طریق شماره هایی که در اختیار دارید اقدام کنید تا تعمیرکاران کارینو سرویس در اسرع وقت اقدام به تعمیر دستگاه کرده و با کمترین هزینه ها اقدام به سرویس پکیج کنند.